Z centrum widać najwięcej
  

KULTURA LIBERALNA > 9. edycja Europejskiego...

9. edycja Europejskiego Forum Nowych Idei odbędzie się w Sopocie w dniach 27 – 29 września pod hasłem #CoBędzieJutro.

W piątek 27 września o godz. 12.30 Tomasz Sawczuk z naszej redakcji prowadzi debatę pt. „Populizm i anty-populizm a demokracja w Europie” na Europejskim Forum Nowych Idei w Sopocie. Serdecznie zapraszamy!

„Kultura Liberalna” jest partnerem wydarzenia.

EFNI co roku przyciąga przedstawicieli międzynarodowego biznesu, administracji rządowej i organizacji pozarządowych.

W tym roku, wśród gości specjalnych EFNI, pojawią się m.in. Shada Islam z think tanku „Friends of Europe” – jedna z 20 najbardziej wpływowych kobiet w Brukseli według magazynu „Politico”; Carl Frey, ekonomista z Uniwersytetu w Oksfordzie, autor głośnej książki “The future of employment: How susceptible are jobs to computerisation?” (“Przyszłość zatrudnienia: Jak podatny na komputeryzację jest rynek pracy?”); Aidan White, prezydent Ethical Journalism Network; Dele Olojede, nigeryjski dziennikarz, zdobywca nagrody Pulitzera; Michal Šimečka, wiceprzewodniczący partii Postępowa Słowacja.

Główne tematy tegorocznego wydarzenia to: „Technologia i Praca”, „Rynek i Gospodarka” oraz „Społeczeństwo i Europa” https://www.efni.pl/pl-PL/program/program

...czy możemy zatrzymać Cię na chwilę? Skoro jesteś tu z nami, mamy do Ciebie ważną prośbę.

„Kultura Liberalna” jest tygodnikiem wydawanym społecznie, to znaczy istnieje dzięki wsparciu Darczyńców. W każdy wtorek publikujemy pełnowymiarowe wydanie magazynu, wydajemy książki, organizujemy wydarzenia publiczne.

Dajemy głos ludziom rozmaitych profesji i środowisk, którzy mają do powiedzenia coś ważnego i ciekawego - niezależnie od potrzeb reklamodawców i komercyjnych wymogów. Wierzymy w pluralistyczną demokrację i rozmawiamy także z tymi, z którymi się nie zgadzamy. Bez „KL” w naszym kraju byłoby smutniej!

Przed nami kolejne cele. Aby działać stabilnie i zachować pełną niezależność, musimy znacznie poszerzyć grono osób, które wspierają nas bezpośrednimi, comiesięcznymi wpłatami. Dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą, abyś dołączył lub dołączyła do grona naszych comiesięcznych Darczyńców. Zajmie to tylko minutę!

SKOMENTUJ
(38/2019)
23 września 2019

KOMENTARZE