W walce o demokrację nie robimy sobie przerw! Przekaż 1,5% podatku na Kulturę Liberalną

Kultura Liberalna to organizacja z misją i wspólnota ludzi, którzy wierzą w rządy prawa, demokratyczny pluralizm, szacunek i godność należne każdej osobie. Bronimy konstytucyjnych praw i wolności. Tworzymy nowe idee dla naszego kraju, korzystając z eksperckiej wiedzy intelektualistów z całego świata. Dzięki Państwa wsparciu możemy bronić rządów prawa i demokratycznego pluralizmu oraz rzetelnie analizować polską i międzynarodową politykę, pozostając niezależnymi od reklamodawców i władzy wszelkich opcji politycznych. Efekty naszej pracy – ponad 50 numerów tygodnika, dziesiątki filmów i podcastów rocznie oraz dziesiątki publicznych wydarzeń, są dostępne za darmo, dla każdego i dla każdej.

To dzięki Twojemu wsparciu możemy bronić rządów prawa i demokratycznego pluralizmu oraz rzetelnie analizować polską i międzynarodową politykę, pozostając niezależnymi od reklamodawców i władzy wszelkich opcji politycznych.

 

Jeśli podzielasz nasze wartości, dołącz do naszej misji i wesprzyj Kulturę Liberalną, przekazując 1,5% podatku podczas rozliczenia rocznego. W ten sposób, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów, wspierasz silny, wrażliwy i niezależny, demokratyczny głos w sferze publicznej.

 

Aby nas wesprzeć, podaj w rozliczeniu:

NUMER KRS: 0000398695

Odbiorca: Fundacja Kultura Liberalna

 

Dziękujemy za Waszą hojność i zaufanie,

Zespół Kultury Liberalnej