Kultura Liberalna solidarnie z Ukrainą

KULTURA LIBERALNA > Temat tygodnia > Wojna w Ukrainie...

Wojna w Ukrainie - najnowsze wideopodkasty KL

Kacper Szulecki, Katarzyna Sarek, Ola Hnatiuk, Jarosław Modzelewski, Katarzyna Kasia, Karolina Wigura, Jarosław Kuisz, Jakub Bodziony

Sytuację w Ukrainie omawiamy na bieżąco w wideopodkastach „Kultury Liberalnej”. Zapraszamy do słuchania, oglądania i subskrybowania nas w Państwa ulubionych platformach.

O brutalnej polityce Putina Karolina Wigura i Katarzyna Kasia rozmawiały z prof. Olą Hnatiuk, o wojnie w sztuce z Jarosławem Modzelewskim dyskutował Jarosław Kuisz, a Jakub Bodziony wraz z dr Katarzyną Sarek, dr Łukaszem Pawłowskim i Bartoszem Tesławskim omawiał chiński, amerykański i białoruski kontekst wojny w Ukrainie. Z kolei o tym, dlaczego nie grozi nam drugi Czarnobyl, w związku z zajęciem przez Rosjan największej elektrowni jądrowej w Europie, oraz o chaosie na rynkach energii opowiadał prof. Kacper Szulecki.

 

1.Dlaczego nie grozi nam drugi Czarnobyl? [Kacper Szulecki]

 

2.Czy Chiny odwrócą się od Putina? [Katarzyna Sarek, Łukasz Pawłowski, Bartosz Tesławski]

 

3.Wojna w sztuce [Jarosław Modzelewski]

 

4.Totalna wojna Putina [Ola Hnatiuk]

 

Skoro tu jesteś...

...mamy do Ciebie małą prośbę. Żyjemy w dobie poważnych zagrożeń dla pluralizmu polskich mediów. W Kulturze Liberalnej jesteśmy przekonani, że każdy zasługuje na bezpłatny dostęp do najwyższej jakości dziennikarstwa

Każdy i każda z nas ma prawo do dobrych mediów. Warto na nie wydać nawet drobną kwotę. Nawet jeśli przeznaczysz na naszą działalność 10 złotych miesięcznie, to jeśli podobnie zrobią inni, wspólnie zapewnimy działanie portalowi, który broni wolności, praworządności i różnorodności.

Prosimy Cię, abyś tworzył lub tworzyła Kulturę Liberalną z nami. Dołącz do grona naszych Darczyńców!

SKOMENTUJ

Nr 687

(10/2022)
7 marca 2022

PRZECZYTAJ INNE Z TEGO NUMERU

KOMENTARZEWAŻNE TEMATY:

TEMATY TYGODNIA

drukuj