Kultura Liberalna solidarnie z Ukrainą

KULTURA LIBERALNA > Temat tygodnia > Biden w Polsce....

Biden w Polsce. Jak ma wyglądać zwycięstwo Ukrainy?

Jakub Bodziony, Łukasz Pawłowski i Agnieszka Legucka

Czy Biden doprowadzi do porażki Rosji i czy niemal rok po rozpoczęciu pełnoskalowej inwazji Rosji na Ukrainę Zachód wie, jak miałaby wyglądać porażka Rosji i zwycięstwo Ukrainy?

21 lutego do Polski przyjedzie prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden. Agnieszka Legucka, Łukasz Pawłowski i Jakub Bodziony rozmawiają o wizycie amerykańskiego prezydenta w Polsce, rocznicy wojny w Ukrainie i scenariuszach wojny z Rosją. W rozmowie poruszamy również kwestie amerykańskiego spojrzenia na europejską wojnę, oraz o teog, jak utrzymać długotrwałe wsparcie Zachodu dla Ukrainy.

Skoro tu jesteś...

... mamy do Ciebie małą prośbę. Żyjemy w dobie poważnych zagrożeń dla pluralizmu polskich mediów. W Kulturze Liberalnej jesteśmy przekonani, że każdy zasługuje na bezpłatny dostęp do najwyższej jakości dziennikarstwa.

Każda i każdy z nas ma prawo do dobrych mediów. Warto na nie wydać nawet drobną kwotę. Nawet jeśli przeznaczysz na naszą działalność 20 zł miesięcznie, to jeśli podobnie zrobią inni, wspólnie zapewnimy działanie portalowi, który broni wolności, praworządności i różnorodności.

Prosimy Cię, abyś tworzył lub tworzyła Kulturę Liberalną z nami. Dołącz do grona naszych Darczyńców i Patronów!

SKOMENTUJ

Nr 737

(8/2023)
21 lutego 2023

PRZECZYTAJ INNE Z TEGO NUMERU

KOMENTARZEWAŻNE TEMATY:

TEMATY TYGODNIA

drukuj