Kultura Liberalna solidarnie z Ukrainą

KULTURA LIBERALNA > Felietony > [Prawo do niuansu]...

[Prawo do niuansu] „Zielona granica” Agnieszki Holland i nowa książka o nadziei

Jarosław Kuisz, Katarzyna Kasia, Grzegorz Markowski

Katarzyna Kasia i Grzegorz Markowski opowiadają o filmie „Zielona granica” Agnieszki Holland i swojej rozmowie z reżyserką o odwadze. Kampania wyborcza sprawia, że premiera filmu wywołała skrajne opinie. Czy ten nowy film wpłynie wybory 2023? O „Zielonej granicy” wypowiadają się politycy PiS-u, PO czy Konfederacji. Wywiad z Agnieszką Holland to jedna z rozmów, które ukazały się w nowej książce „Siedem życzeń. Rozmowy o źródłach nadziei”. To książka dziennikarzy, którzy tworzą podcast „Bardzo bardzo serio” i znanych z programu „Szkło kontaktowe” w TVN24.

Skoro tu jesteś...

...mamy do Ciebie małą prośbę. Żyjemy w dobie poważnych zagrożeń dla pluralizmu polskich mediów. W Kulturze Liberalnej jesteśmy przekonani, że każdy zasługuje na bezpłatny dostęp do najwyższej jakości dziennikarstwa

Każdy i każda z nas ma prawo do dobrych mediów. Warto na nie wydać nawet drobną kwotę. Nawet jeśli przeznaczysz na naszą działalność 10 złotych miesięcznie, to jeśli podobnie zrobią inni, wspólnie zapewnimy działanie portalowi, który broni wolności, praworządności i różnorodności.

Prosimy Cię, abyś tworzył lub tworzyła Kulturę Liberalną z nami. Dołącz do grona naszych Darczyńców!

SKOMENTUJ

Nr 767

(38/2023)
25 września 2023

PRZECZYTAJ INNE Z TEGO NUMERU

KOMENTARZEWAŻNE TEMATY:

TEMATY TYGODNIA

drukuj