Kultura Liberalna solidarnie z Ukrainą

KULTURA LIBERALNA > Temat tygodnia > Czy Polsce grozi...

Czy Polsce grozi wojna z Rosją?

Ze Zbigniewiem Parafianowiczem i Witoldem Juraszem rozmawia Jakub Bodziony.

Czy Polsce grozi wojna z Rosją - co zrobi Putin? Witold Jurasz i Zbigniew Parafianowicz. Nasi goście zastanawiają na ile realne jest to, że Rosja zaatakuje Polskę. Co zrobi Władimir Putin jeżeli pokona Ukrainę - czy Polska tak jak państwa bałtyckie jest lub będzie zagrożona? Czy Putin chce wojny z Polską i czy uderzy w NATO? Czy tytuł książki Zbigniewa Parafianowicza „Polska na wojnie” okaże się proroczy? Co nas czeka w 2024 roku?

Zapraszamy serdecznie wysłuchania i obejrzenia rozmowy z Witoldem Juraszem i Zbigniewem Parafianowiczem. Polecamy też najnowsze książki naszych gości: „Polska na Wojnie” o kulisach polityki z początku wojny w Ukrainie, oraz „Demon zza miedzy„, analizującą stosunki Polski i Białorusi.

Skoro tu jesteś...

...mamy do Ciebie małą prośbę. Żyjemy w dobie poważnych zagrożeń dla pluralizmu polskich mediów. W Kulturze Liberalnej jesteśmy przekonani, że każdy zasługuje na bezpłatny dostęp do najwyższej jakości dziennikarstwa

Każdy i każda z nas ma prawo do dobrych mediów. Warto na nie wydać nawet drobną kwotę. Nawet jeśli przeznaczysz na naszą działalność 10 złotych miesięcznie, to jeśli podobnie zrobią inni, wspólnie zapewnimy działanie portalowi, który broni wolności, praworządności i różnorodności.

Prosimy Cię, abyś tworzył lub tworzyła Kulturę Liberalną z nami. Dołącz do grona naszych Darczyńców!

SKOMENTUJ

Nr 784

(3/2024)
16 stycznia 2024

PRZECZYTAJ INNE Z TEGO NUMERU

KOMENTARZEWAŻNE TEMATY:

TEMATY TYGODNIA

drukuj