Kultura Liberalna solidarnie z Ukrainą

KULTURA LIBERALNA > W walce o...

W walce o demokrację nie robimy sobie przerw!

Kultura Liberalna to organizacja z misją i wspólnota ludzi, którzy wierzą w rządy prawa, demokratyczny pluralizm, szacunek i godność należne każdej osobie. Bronimy konstytucyjnych praw i wolności. Tworzymy nowe idee dla naszego kraju, korzystając z eksperckiej wiedzy intelektualistów z całego świata. Dzięki Państwa wsparciu możemy bronić rządów prawa i demokratycznego pluralizmu oraz rzetelnie analizować polską i międzynarodową politykę, pozostając niezależnymi od reklamodawców i władzy wszelkich opcji politycznych. Efekty naszej pracy – ponad 50 numerów tygodnika, dziesiątki filmów i podcastów rocznie oraz dziesiątki publicznych wydarzeń, są dostępne za darmo, dla każdego i dla każdej.

To dzięki Twojemu wsparciu możemy bronić rządów prawa i demokratycznego pluralizmu oraz rzetelnie analizować polską i międzynarodową politykę, pozostając niezależnymi od reklamodawców i władzy wszelkich opcji politycznych.

Jeśli podzielasz nasze wartości, dołącz do naszej misji i wesprzyj Kulturę Liberalną, przekazując 1,5% podatku podczas rozliczenia rocznego. W ten sposób, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów, wspierasz silny, wrażliwy i niezależny, demokratyczny głos w sferze publicznej.

 

Aby nas wesprzeć, podaj w rozliczeniu:

NUMER KRS: 0000398695

Odbiorca: Fundacja Kultura Liberalna

 

Dziękujemy za Waszą hojność i zaufanie,

Zespół Kultury Liberalnej    

Na kogo warto zagłosować ...

... w najbliższych wyborach do europarlamentu? Żyjemy w dobie baniek medialnych i polaryzacji debaty publicznej. Zbliżające się wybory do parlamentu europejskiego są kluczowe dla przyszłości Polski i Europy, a prowadzona przez przeciwne strony polityczne kampania często odbiega od kluczowych dla wyborców tematów związanych z bezpieczeństwem, infrastrukturą krytyczną, solidarnością społeczną i zmianami klimatycznymi.

Każdy i każda z nas ma prawo do obiektywnych mediów i rzetelnych informacji, pozwalających podjąć odpowiedzialną decyzję wyborczą. Rzeczowe analizy pomagające nam wszystkim decydować o swoich prawach i obowiązkach warto wesprzeć nawet drobną kwotą. Choć nie pobieramy opłat za teksty, nasza praca ma swoją wartość. Nawet 50 złotych miesięcznie pozwala nam stale docierać do nowych osób poszukujących refleksyjnego, niezależnego dziennikarstwa. Wspólnie z naszymi Darczyńcami i Patronami zapewniamy działanie portalowi, który broni wolności, praworządności i różnorodności.

Prosimy Cię, abyś tworzył lub tworzyła Kulturę Liberalną z nami. Dołącz do grona naszych Darczyńców!

SKOMENTUJ

Nr 788

(7/2024)
16 lutego 2024

PRZECZYTAJ INNE Z TEGO NUMERU

KOMENTARZEWAŻNE TEMATY:

TEMATY TYGODNIA

drukuj