Kultura Liberalna solidarnie z Ukrainą

KULTURA LIBERALNA > Felietony > Czy PiS zostanie...

Czy PiS zostanie rozliczony? [Kuisz kontra Terlikowski]

Jarosław Kuisz, Tomasz Terlikowski

Rozliczenia PiS-u nabierają rozpędu — pracuje komisja śledcza ds. wyborów kopertowych, komisja śledcza ds. afery wizowej i komisja śledcza ds. pegasusa. Komentatorzy wieszczyli koniec z PiS-em, tymczasem PiS po wyborach samorządowych czuje się pewnie. Mariusz Kamiński i Jarosław Kaczyński prowokują komisje. Czy Magdalena Filiks, Michał Szczerba i Dariusz Joński skutecznie prowadzili posiedzenia? Czy Donald Tusk zdoła rozliczyć PiS? W międzyczasie w Krakowie odbył się pierwszy Kongres Mężczyzn. To rodzi pytania, czy mamy kryzys męskości? Jakie współcześnie znaczenie mają różnice między kobietą a mężczyzną? To fundamentalne kwestie czy didaskalia? Czy różnice płci to fundamentalne różnice kulturowe czy imponderabilia?

Skoro tu jesteś...

...mamy do Ciebie małą prośbę. Żyjemy w dobie poważnych zagrożeń dla pluralizmu polskich mediów. W Kulturze Liberalnej jesteśmy przekonani, że każdy zasługuje na bezpłatny dostęp do najwyższej jakości dziennikarstwa

Każdy i każda z nas ma prawo do dobrych mediów. Warto na nie wydać nawet drobną kwotę. Nawet jeśli przeznaczysz na naszą działalność 10 złotych miesięcznie, to jeśli podobnie zrobią inni, wspólnie zapewnimy działanie portalowi, który broni wolności, praworządności i różnorodności.

Prosimy Cię, abyś tworzył lub tworzyła Kulturę Liberalną z nami. Dołącz do grona naszych Darczyńców!

SKOMENTUJ

Nr 799

(18/2024)
3 maja 2024

PRZECZYTAJ INNE Z TEGO NUMERU

KOMENTARZEWAŻNE TEMATY:

TEMATY TYGODNIA

drukuj