Kultura Liberalna solidarnie z Ukrainą

KULTURA LIBERALNA > Kultura Liberalna na...

Kultura Liberalna na Międzynarodowych Targach Książki!

Zespół Kultury Liberalnej

Zapraszamy serdecznie nasze Czytelniczki i naszych Czytelników na stoisko Kultury Liberalnej na Międzynarodowych Targach Książki w Warszawie oraz na serię spotkań (23-26 maja).

Zapraszamy serdecznie nasze Czytelniczki i naszych Czytelników na stoisko Kultury Liberalnej na Międzynarodowych Targach Książki w Warszawie oraz na serię spotkań z naszymi autorami. Kupcie nasze książki w promocyjnych cenach i spotkajcie się z Katarzyną Skrzydłowską-Kalukin, Karoliną Wigurą i Tomaszem Terlikowskim.

Gdzie nas znaleźć?

Czekamy na Was na stoisku B3 pod namiotami na Placu Defilad od strony Kinoteki. (Pobierz plan targów w pliku PDF >>> TUTAJ)

***

Nasze spotkania, 25 maja (sobota)

W sobotę, 25 maja, przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe wydarzenia:

16:00 / Detoks po populizmie. Jak odbudować zaufanie do liberalizmu
Pałac Kultury i Nauki, sala im. Broniewskiego (IV piętro)
Gościnie: Karolina Wigura i Katarzyna Skrzydłowska Kalukin

***

17:00-18:00 / Podpisywanie książki „Polka ateistka kontra Polak katolik”
Plac Defilad, stoisko B3 (namiot od strony Kinoteki)
Karolina Wigura i Tomasz Terlikowski

18:00 / Polka ateistka kontra Polak katolik
Plac Defilad, Scena główna (namiot F)
Goście: Karolina Wigura i Tomasz Terlikowski

***

Zapraszamy serdecznie!

Na kogo warto zagłosować ...

... w najbliższych wyborach do europarlamentu? Żyjemy w dobie baniek medialnych i polaryzacji debaty publicznej. Zbliżające się wybory do parlamentu europejskiego są kluczowe dla przyszłości Polski i Europy, a prowadzona przez przeciwne strony polityczne kampania często odbiega od kluczowych dla wyborców tematów związanych z bezpieczeństwem, infrastrukturą krytyczną, solidarnością społeczną i zmianami klimatycznymi.

Każdy i każda z nas ma prawo do obiektywnych mediów i rzetelnych informacji, pozwalających podjąć odpowiedzialną decyzję wyborczą. Rzeczowe analizy pomagające nam wszystkim decydować o swoich prawach i obowiązkach warto wesprzeć nawet drobną kwotą. Choć nie pobieramy opłat za teksty, nasza praca ma swoją wartość. Nawet 50 złotych miesięcznie pozwala nam stale docierać do nowych osób poszukujących refleksyjnego, niezależnego dziennikarstwa. Wspólnie z naszymi Darczyńcami i Patronami zapewniamy działanie portalowi, który broni wolności, praworządności i różnorodności.

Prosimy Cię, abyś tworzył lub tworzyła Kulturę Liberalną z nami. Dołącz do grona naszych Darczyńców!

SKOMENTUJ

Nr 802

(21/2024)
24 maja 2024

PRZECZYTAJ INNE Z TEGO NUMERU

KOMENTARZEWAŻNE TEMATY:

TEMATY TYGODNIA

drukuj