Kultura Liberalna solidarnie z Ukrainą

KULTURA LIBERALNA > Bez kategorii > Jak kończą prawdziwi...

Jak kończą prawdziwi mężczyźni? Debata o historii politycznej III RP

Redakcja "Kultury Liberalnej"

Plakat

O historii politycznej III RP – od jej początków do roku 2005 – porozmawiają Robert Krasowski i Jacek Żakowski. Punktem wyjścia do dyskusji będzie książka Krasowskiego „Czas gniewu. Rozkwit i upadek imperium SLD”.

Na czym polegał fenomen polityczny Andrzeja Leppera? Jak swoją polityczną karierę przegrał Marian Krzaklewski? Czy Leszek Balcerowicz – jak twierdzi Krasowski – jako jedyny miał pomysł na szybką modernizację Polski? Dlaczego przyjaźń między Aleksandrem Kwaśniewskim i Leszkiem Millerem stawała się coraz bardziej szorstka? Czy polska polityka to wyłącznie nic nie znaczące przepychanki osobowe, czy też w ciągu minionych dwóch dekad politykom udało się zrealizować duże projekty modernizacji kraju?

O tym wszystkim porozmawiamy już ww wtorek, 27 maja o godz. 18.30.
Gdzie? Poddasze Kultury, ul. Chmielna 15/9 (wejście od ulicy Chmielnej).
Serdecznie zapraszamy!

Skoro tu jesteś...

...mamy do Ciebie małą prośbę. Żyjemy w dobie poważnych zagrożeń dla pluralizmu polskich mediów. W Kulturze Liberalnej jesteśmy przekonani, że każdy zasługuje na bezpłatny dostęp do najwyższej jakości dziennikarstwa

Każdy i każda z nas ma prawo do dobrych mediów. Warto na nie wydać nawet drobną kwotę. Nawet jeśli przeznaczysz na naszą działalność 10 złotych miesięcznie, to jeśli podobnie zrobią inni, wspólnie zapewnimy działanie portalowi, który broni wolności, praworządności i różnorodności.

Prosimy Cię, abyś tworzył lub tworzyła Kulturę Liberalną z nami. Dołącz do grona naszych Darczyńców!

SKOMENTUJ

Nr 281

(21/2014)
27 maja 2014

PRZECZYTAJ INNE Z TEGO NUMERU

PRZECZYTAJ INNE Z TEGO NUMERU

KOMENTARZEWAŻNE TEMATY:

TEMATY TYGODNIA

drukuj