Bądź na bieżąco!

Zapisz się na newsletter
Kultury Liberalnej

Kultura Liberalna solidarnie z Ukrainą

KULTURA LIBERALNA > Krótko mówiąc > KAZIMIEROWSKA, SOCHACKA: Pod...

KAZIMIEROWSKA, SOCHACKA: Pod koniec listopada Warszawa przypomina sobie, że jest kobietą… II edycja Festiwalu

Kasia Kazimierowska, Kinga Sochacka

Pod koniec listopada Warszawa przypomina sobie, że jest kobietą…

…bierze wolne z pracy, poprawia włosy i pozwala, żeby znowu było o niej głośno!

Mierzymy się z wielkim światem polityki i z ciasnymi boksami w open space’ach korporacji, zachwycamy upływającym czasem i tym, że – jak mówią bohaterki naszej wystawy Warszawskie Calendar Girls – po pięćdziesiątce wielu rzeczy nie trzeba, a wszystko można.

Smakujemy wreszcie Warszawę na nowo, dzięki warszawiankom – cudzoziemkom, które wnoszą do stolicy zupełnie nowe zapachy i smaki.

Serdecznie zapraszamy na II edycję naszego Festiwalu Warszawa Jest Kobietą. Od I edycji minął dokładnie rok. Jesteśmy trochę starsze, oby trochę mądrzejsze, za to kierujemy się życiową regułą: apetyt rośnie w miarę jedzenia – i realizujemy nasze marzenia. W tym roku udało się nam wyprodukować własną, autorską wystawę – już w niedzielę w Nizio Gallery obejrzeć będzie można zdjęcia autorstwa utalentowanego fotografa młodego pokolenia – Adama Pańczuka. W sobotę oddamy się przedświątecznemu szaleństwu podczas Kiermaszu i Ciuch Exchange.

A zaczynamy już w piątek – na poważnie – wieczorną dyskusją o kobietach w trudnym świecie polityki, ale i z przytupem, bo – zanim diabeł powie dobranoc – aż do świtu grają dla nas wspaniali mężczyźni!

Zaczynamy 26 listopada, o godz. 19 w Centrum Kultury Nowy Wspaniały Świat, czekamy na Was!


* Kasia Kazimierowska, Kinga Sochacka – organizatorki.

Skoro tu jesteś...

...mamy do Ciebie małą prośbę. Żyjemy w dobie poważnych zagrożeń dla pluralizmu polskich mediów. W Kulturze Liberalnej jesteśmy przekonani, że każdy zasługuje na bezpłatny dostęp do najwyższej jakości dziennikarstwa

Każdy i każda z nas ma prawo do dobrych mediów. Warto na nie wydać nawet drobną kwotę. Nawet jeśli przeznaczysz na naszą działalność 10 złotych miesięcznie, to jeśli podobnie zrobią inni, wspólnie zapewnimy działanie portalowi, który broni wolności, praworządności i różnorodności.

Prosimy Cię, abyś tworzył lub tworzyła Kulturę Liberalną z nami. Dołącz do grona naszych Darczyńców!

SKOMENTUJ

Nr 98

(48/2010)
23 listopada 2010

PRZECZYTAJ INNE Z TEGO NUMERU

KOMENTARZEWAŻNE TEMATY:

TEMATY TYGODNIA

drukuj