Kultura Liberalna solidarnie z Ukrainą

KULTURA LIBERALNA > Krótko mówiąc > Uwaga, debata „Kultury...

Uwaga, debata „Kultury Liberalnej” ! JAN T. GROSS I IRENA GRUDZIŃSKA-GROSS w Chłodnej 25 ! 17 III (czw.) godz. 17.00

Szanowni Państwo,

liberałowie „…rozrywają rany polskie…”!
Jan Tomasz Gross i Irena Grudzińska-Gross w Chłodnej 25!

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na kolejne spotkanie „Kultury Liberalnej” z cyklu sporów o polskie autorytety, tym razem poświęcone książce „Złote żniwa” Jana Tomasza Grossa i Ireny Grudzińskiej-Gross. W debacie udział wezmą: Konstanty Gebert, Dominika Kozłowska i Krzysztof Persak. Gośćmi specjalnymi spotkania będą Jan Tomasz Gross i Irena Grudzińska-Gross. Komentatorami ze strony „Rzeczpospolitej” będą Michał Majewski i Paweł Reszka. Dyskusję poprowadzi Jarosław Kuisz, redaktor naczelny „Kultury Liberalnej”.

Debata odbędzie się 17 marca (czwartek) o godz. 17.00 w warszawskiej klubokawiarni Chłodna 25.

Spotkanie organizuje tygodnik internetowy „Kultura Liberalna” we współpracy z miesięcznikiem „Znak” oraz warszawską klubokawiarnią Chłodna 25.

Wstęp wolny. Zapraszamy!

Z wyrazami szacunku,

„Kultura Liberalna”

Skoro tu jesteś...

... mamy do Ciebie małą prośbę. Żyjemy w dobie poważnych zagrożeń dla pluralizmu polskich mediów. W Kulturze Liberalnej jesteśmy przekonani, że każdy zasługuje na bezpłatny dostęp do najwyższej jakości dziennikarstwa.

Każda i każdy z nas ma prawo do dobrych mediów. Warto na nie wydać nawet drobną kwotę. Nawet jeśli przeznaczysz na naszą działalność 20 zł miesięcznie, to jeśli podobnie zrobią inni, wspólnie zapewnimy działanie portalowi, który broni wolności, praworządności i różnorodności.

Prosimy Cię, abyś tworzył lub tworzyła Kulturę Liberalną z nami. Dołącz do grona naszych Darczyńców i Patronów!

SKOMENTUJ

Nr 113

(9/2011)
8 marca 2011

PRZECZYTAJ INNE Z TEGO NUMERU

KOMENTARZEWAŻNE TEMATY:

TEMATY TYGODNIA

drukuj