Kultura Liberalna solidarnie z Ukrainą

KULTURA LIBERALNA > Krótko mówiąc > DEBATA "67! Kto...

DEBATA "67! Kto da więcej?" - DO WYSŁUCHANIA W CAŁOŚCI!

Szanowni Państwo,

zapraszamy do zapoznania się z dźwiękowym zapisem debaty zorganizowanej przez Kulturę Liberalną, we współpracy z Pracownią Badań i Innowacji „Stocznia”, która odbyła się 22 lutego.

W debacie udział wzięli eksperci: Paweł Dobrowolski (Forum Obywatelskiego Rozwoju), prof. Anna Giza-Poleszczuk (Instytut Socjologii UW), dr Elżbieta Korolczuk (Södertörns University w Sztokholmie, Porozumienie Kobiet 8 Marca), Łucja Krzyżanowska (Pracownia Badań i Innowacji Społecznych “Stocznia”) i prof. Urszula Sztanderska (Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego). Dyskusję poprowadził dr Paweł Marczewski (Kultura Liberalna).

Tematem były kontrowersje dotyczące aktualnych propozycji reformy emerytalnej: [ link ]

Redakcja

Skoro tu jesteś...

...mamy do Ciebie małą prośbę. Żyjemy w dobie poważnych zagrożeń dla pluralizmu polskich mediów. W Kulturze Liberalnej jesteśmy przekonani, że każdy zasługuje na bezpłatny dostęp do najwyższej jakości dziennikarstwa

Każdy i każda z nas ma prawo do dobrych mediów. Warto na nie wydać nawet drobną kwotę. Nawet jeśli przeznaczysz na naszą działalność 10 złotych miesięcznie, to jeśli podobnie zrobią inni, wspólnie zapewnimy działanie portalowi, który broni wolności, praworządności i różnorodności.

Prosimy Cię, abyś tworzył lub tworzyła Kulturę Liberalną z nami. Dołącz do grona naszych Darczyńców!

SKOMENTUJ
(7/2012)
21 lutego 2012

PRZECZYTAJ INNE Z TEGO NUMERU

KOMENTARZEWAŻNE TEMATY:

TEMATY TYGODNIA

drukuj