Kultura Liberalna solidarnie z Ukrainą

KULTURA LIBERALNA > Krótko mówiąc > Finisz prezydenckiej kampanii...

Finisz prezydenckiej kampanii we Francji! [PODSUMOWANIE!]

Szanowni Państwo,

już w niedzielę, 6 maja, w drugiej turze wyborów prezydenckich zmierzą się François Hollande i Nicolas Sarkozy – a sondaże wciąż nie przesądzają, kto zwycięży! Na gorąco śledziliśmy wyścig do Pałacu Elizejskiego. Zapraszamy do lektury tekstów i wysłuchania niektórych komentarzy udzielanych przez Kulturę Liberalną w mediach – linki poniżej!

Redakcja

***

Jarosław Kuisz w Radiu TOK FM komentował końcówkę kampanii prezydenckiej we Francji [link] oraz w Programie 3 Polskiego Radia tłumaczył zmianę kierunku kampanii po zamachu w Tuluzie [link]. Wraz z Piotrem Kieżunem komentowali te wydarzenia także w radiowej Jedynce, Polsat News, TVP Info oraz w TVN24.

Więcej o francuskiej polityce w przededniu kampanii prezydenckiej:

Skoro tu jesteś...

... mamy do Ciebie małą prośbę. Żyjemy w dobie poważnych zagrożeń dla pluralizmu polskich mediów. W Kulturze Liberalnej jesteśmy przekonani, że każdy zasługuje na bezpłatny dostęp do najwyższej jakości dziennikarstwa.

Każda i każdy z nas ma prawo do dobrych mediów. Warto na nie wydać nawet drobną kwotę. Nawet jeśli przeznaczysz na naszą działalność 20 zł miesięcznie, to jeśli podobnie zrobią inni, wspólnie zapewnimy działanie portalowi, który broni wolności, praworządności i różnorodności.

Prosimy Cię, abyś tworzył lub tworzyła Kulturę Liberalną z nami. Dołącz do grona naszych Darczyńców i Patronów!

SKOMENTUJ
(17/2012)
1 maja 2012

PRZECZYTAJ INNE Z TEGO NUMERU

KOMENTARZE

NAJPOPULARNIEJSZEWAŻNE TEMATY:

TEMATY TYGODNIA

drukuj