Z centrum widać najwięcej
  

KULTURA LIBERALNA > Krótko mówiąc > KULTURA LIBERALNA w...

KULTURA LIBERALNA w MEDIACH: TVP Info, TOK FM oraz Radiowa Trójka!

Szanowni Państwo,

Już jutro (wtorek) rano, ok. 09.50 w TVP Info Jarosław Kuisz, redaktor naczelny „Kultury Liberalnej”, na podstawie informacji z zagranicznej prasy podsumuje zakończone właśnie EURO 2012.

O godzinie 17.20 Karolina Wigura, członkini redakcji „Kultury Liberalnej”, wystąpi w paśmie komentarzy „Popołudnie Radia TOK FM”.

Natomiast wieczorem, tuż po 21.00, w Radiowej Trójce o  Temacie Tygodnia z Dariuszem Bugalskim  w „Klubie Trójki” będzie rozmawiał Piotr Kieżun, szef działu „Czytając” w „Kulturze Liberalnej”.

Zapraszamy do słuchania i oglądania!

Redakcja

 

Skoro tu jesteś...

...mamy do Ciebie małą prośbę. Żyjemy w dobie poważnych zagrożeń dla pluralizmu polskich mediów. W Kulturze Liberalnej jesteśmy przekonani, że każdy zasługuje na bezpłatny dostęp do najwyższej jakości dziennikarstwa

Każdy i każda z nas ma prawo do dobrych mediów. Warto na nie wydać nawet drobną kwotę. Nawet jeśli przeznaczysz na naszą działalność 10 złotych miesięcznie, to jeśli podobnie zrobią inni, wspólnie zapewnimy działanie portalowi, który broni wolności, praworządności i różnorodności.

Prosimy Cię, abyś tworzył lub tworzyła Kulturę Liberalną z nami. Dołącz do grona naszych Darczyńców!

SKOMENTUJ
(27/2012)
3 lipca 2012

PRZECZYTAJ INNE Z TEGO NUMERU

PRZECZYTAJ INNE Z DZIAŁU

KOMENTARZEWAŻNE TEMATY:

TEMATY TYGODNIA

drukuj