Kultura Liberalna solidarnie z Ukrainą

KULTURA LIBERALNA > Krótko mówiąc > Konfrontacje teatralne [II...

Konfrontacje teatralne [II KONKURS KL]

Szanowni Państwo,

jak już wiecie, „Kultura Liberalna” objęła patronat nad festiwalem „Konfrontacje Teatralne w Lublinie. Dla naszych czytelników ponownie mamy trzy pojedyncze wejściówki na festiwal, a osobliwie na spektakle:
17.10 (środa) 18.30 – Teatr im. H. Modrzejewskiej (Legnica) – III Furie (110 min) / Studio Radia Lublin,
18.10 (czwartek) 22.15 – Teatr MAAT Projekt (Lublin) – Orlando (90 min) / Sala Widowiskowa w Warsztatach Kultury w Lublinie,
19.10 (piątek) 18.00 – Teatr MAAT Projekt (Lublin) – Station de Corps (60 min) / Sala Widowiskowa w Warsztatach Kultury.

Tym razem pytanie jest równie proste: na jakim uniwersytecie w Polsce i kiedy  swój pierwszy doktorat honoris causa otrzymał Czesław Miłosz? Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres [email protected] do jutra do północy.

Życzymy powodzenia,

Redakcja

Skoro tu jesteś...

...mamy do Ciebie małą prośbę. Żyjemy w dobie poważnych zagrożeń dla pluralizmu polskich mediów. W Kulturze Liberalnej jesteśmy przekonani, że każdy zasługuje na bezpłatny dostęp do najwyższej jakości dziennikarstwa

Każdy i każda z nas ma prawo do dobrych mediów. Warto na nie wydać nawet drobną kwotę. Nawet jeśli przeznaczysz na naszą działalność 10 złotych miesięcznie, to jeśli podobnie zrobią inni, wspólnie zapewnimy działanie portalowi, który broni wolności, praworządności i różnorodności.

Prosimy Cię, abyś tworzył lub tworzyła Kulturę Liberalną z nami. Dołącz do grona naszych Darczyńców!

SKOMENTUJ
(41/2012)
9 października 2012

PRZECZYTAJ INNE Z TEGO NUMERU

KOMENTARZEWAŻNE TEMATY:

TEMATY TYGODNIA

drukuj