0000 398 695
close
Ratuj społeczeństwo obywatelskie! Przekaż 1% na Kulturę Liberalną
close
Z centrum widać najwięcej
  

PRZEKAŻ
1%
PODATKU
close

Ratuj społeczeństwo obywatelskie!

Przekaż 1% na Kulturę Liberalną

Przekaż 1% na Kulturę Liberalną forward
close

KULTURA LIBERALNA > Krótko mówiąc > ZAPROSZENIE NA DEBATĘ:...

ZAPROSZENIE NA DEBATĘ: Razem, obok, przeciw sobie – jaka przyszłość dla wielokulturowej Warszawy?

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na debatę pt. „Razem, obok, przeciw sobie – jaka przyszłość dla wielokulturowej Warszawy?”, którą poprowadzi miejski felietonista „Kultury Liberalnej”, Wojciech Kacperski.

Miejsce: siedziba „Krytyki Politycznej”, ul. Foksal 16 (II piętro), Warszawa. Czas: Czwartek, 21 marca o godz. 18

Podczas debaty naukowcy i przedstawiciele organizacji pozarządowych wspólnie z mieszkańcami Stolicy przyjrzą się postawom Warszawiaków wobec przyjezdnych, jak i realiom, w jakich żyją obcokrajowcy w Warszawie. Zaproszeni eksperci będą zastanawiać się, jakie przeszkody stoją na drodze do zgodnego współistnienia różnych grup o odmiennej narodowości i kulturze. Będą też dyskutować o tym, jak przeciwdziałać dyskryminacji mniejszości i jak dążyć do zbudowania społeczeństwa zróżnicowanego i jednocześnie żyjącego w zgodzie.

W panelu wezmą udział: dr hab. Sławomir Łodziński, Katarzyna Wencel, Abdulcadir Gabeire Farah, Magdalena Wojno i dr Katarzyna Waszczyńska.

Jest to pierwsze z wydarzeń organizowanych przez Stowarzyszenie „Jeden Świat” w ramach obchodów Tygodnia Walki z Rasizmem.

Więcej informacji pod poniższym linkiem:
https://www.facebook.com/events/491114384280526/

Zapraszamy serdecznie,

Redakcja

Skoro tu jesteś...

...mamy do Ciebie małą prośbę. Żyjemy w dobie poważnych zagrożeń dla pluralizmu polskich mediów. W Kulturze Liberalnej jesteśmy przekonani, że każdy zasługuje na bezpłatny dostęp do najwyższej jakości dziennikarstwa

Każdy i każda z nas ma prawo do dobrych mediów. Warto na nie wydać nawet drobną kwotę. Nawet jeśli przeznaczysz na naszą działalność 10 złotych miesięcznie, to jeśli podobnie zrobią inni, wspólnie zapewnimy działanie portalowi, który broni wolności, praworządności i różnorodności.

Prosimy Cię, abyś tworzył lub tworzyła Kulturę Liberalną z nami. Dołącz do grona naszych Darczyńców!

SKOMENTUJ
(11/2013)
19 marca 2013

PRZECZYTAJ INNE Z TEGO NUMERU

KOMENTARZEWAŻNE TEMATY:

TEMATY TYGODNIA

drukuj