Kultura Liberalna solidarnie z Ukrainą

KULTURA LIBERALNA > Krótko mówiąc > KULTURA LIBERALNA W...

KULTURA LIBERALNA W MEDIACH: Tygodnik Powszechny

„Choć zarówno Chiny, jak i Stany Zjednoczone chcą utrzymania stabilizacji na Półwyspie Koreańskim, chwilowa wspólnota celów nie poprawi napiętych relacji między oboma mocarstwami. Rywalizacja o dominację w regionie toczy się gdzie indziej”.

Tak zaczyna się artykuł Łukasza Pawłowskiego i Łukasza Sarka o zaostrzającej się rywalizacji pomiędzy Stanami Zjednoczonymi oraz Chinami w Azji Południowo-Wschodniej.

Cały tekst w najnowszym, podwójnym numerze „Tygodnika Powszechnego”. Polecamy!

Na kogo warto zagłosować ...

... w najbliższych wyborach do europarlamentu? Żyjemy w dobie baniek medialnych i polaryzacji debaty publicznej. Zbliżające się wybory do parlamentu europejskiego są kluczowe dla przyszłości Polski i Europy, a prowadzona przez przeciwne strony polityczne kampania często odbiega od kluczowych dla wyborców tematów związanych z bezpieczeństwem, infrastrukturą krytyczną, solidarnością społeczną i zmianami klimatycznymi.

Każdy i każda z nas ma prawo do obiektywnych mediów i rzetelnych informacji, pozwalających podjąć odpowiedzialną decyzję wyborczą. Rzeczowe analizy pomagające nam wszystkim decydować o swoich prawach i obowiązkach warto wesprzeć nawet drobną kwotą. Choć nie pobieramy opłat za teksty, nasza praca ma swoją wartość. Nawet 50 złotych miesięcznie pozwala nam stale docierać do nowych osób poszukujących refleksyjnego, niezależnego dziennikarstwa. Wspólnie z naszymi Darczyńcami i Patronami zapewniamy działanie portalowi, który broni wolności, praworządności i różnorodności.

Prosimy Cię, abyś tworzył lub tworzyła Kulturę Liberalną z nami. Dołącz do grona naszych Darczyńców!

SKOMENTUJ
(17/2013)
30 kwietnia 2013

PRZECZYTAJ INNE Z TEGO NUMERU

KOMENTARZE

PODOBNEWAŻNE TEMATY:

TEMATY TYGODNIA

drukuj