KULTURA LIBERALNA W MEDIACH: Radio PiN. 18 czerwca
Szanowni państwo, Dziś, o godzinie 17.30 gościem radia PIN będzie Wojciech Kacperski z redakcji „KL”. Rozmowa będzie dotyczyła tematu, który poruszamy w najnowszym numerze, czyli reklamowego kiczu w naszej przestrzeni publicznej i sposobów na ukrócenie marketingowego chaosu. Zapraszamy do słuchania, Redakcja
Dziś, o godzinie 17.30 gościem radia PIN będzie Wojciech Kacperski z redakcji „KL”.
Rozmowa będzie dotyczyła tematu, który poruszamy w najnowszym numerze, czyli reklamowego kiczu w naszej przestrzeni publicznej i sposobów na ukrócenie marketingowego chaosu.
…mamy do Ciebie małą prośbę. Żyjemy w dobie poważnych zagrożeń dla pluralizmu polskich mediów. W Kulturze Liberalnej jesteśmy przekonani, że każdy zasługuje na bezpłatny dostęp do najwyższej jakości dziennikarstwa.
Prosimy Cię, abyś tworzył lub tworzyła Kulturę Liberalną z nami. Dołącz do grona naszych Darczyńców!