0000398695
close
W walce o demokrację nie robimy sobie przerw! Przekaż 1,5% na Fundację Kultura Liberalna WSPIERAM
close
Kultura Liberalna solidarnie z Ukrainą

PRZEKAŻ
1,5%
PODATKU
close

W walce o demokrację

nie robimy sobie przerw!

Przekaż 1,5% na Fundację
Kultura Liberalna

Przekaż 1,5%
na Fundację Kultura Liberalna
forward
close

KULTURA LIBERALNA > Krótko mówiąc > „Kultura Liberalna” na...

„Kultura Liberalna” na niemiecko-polsko-francuskiej konferencji „Sztuka i edukacja kulturalna w Trójkącie Weimarskim“, Genshagen k. Berlina (13-15 października)

Szanowni Państwo,

w dniach od 13 do 15 października w pięknym Pałacu Genshagen pod Berlinem odbędzie się niemiecko-polsko-francuska konferencja „Sztuka i edukacja kulturalna w Trójkącie Weimarskim“. Jest to spotkanie uczestników międzynarodowej wymiany młodzieży, specjalistów, artystów, naukowców, pedagogów, ludzi sztuki i kultury oraz dziennikarzy z Niemiec, Francji i Polski.

We wtorek, 15 października gościem panelu pt. „Wymiana kulturalna w Trójkącie Weimarskim: Dziennikarskie komentarze i kontrowersje” będzie redaktor „Kultury Liberalnej” Piotr Kieżun. W trakcie dyskusji dziennikarze z Niemiec, Polski oraz Francji będą odpowiadać na pytania, jak powstaje i rozwija się zainteresowanie kulturą sąsiedzkiego kraju? Jaką rolę odgrywają w tym procesie media, jaka spoczywa na nich odpowiedzialność i jakie wyzwania powinny podejmować?

Konferencja jest zorganizowana przez Federalne Stowarzyszenie Kształcenia Kulturalnego Młodzieży oraz Fundację Genshagen  przy wsparciu Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej.

Redakcja

Skoro tu jesteś...

...mamy do Ciebie małą prośbę. Żyjemy w dobie poważnych zagrożeń dla pluralizmu polskich mediów. W Kulturze Liberalnej jesteśmy przekonani, że każdy zasługuje na bezpłatny dostęp do najwyższej jakości dziennikarstwa

Każdy i każda z nas ma prawo do dobrych mediów. Warto na nie wydać nawet drobną kwotę. Nawet jeśli przeznaczysz na naszą działalność 10 złotych miesięcznie, to jeśli podobnie zrobią inni, wspólnie zapewnimy działanie portalowi, który broni wolności, praworządności i różnorodności.

Prosimy Cię, abyś tworzył lub tworzyła Kulturę Liberalną z nami. Dołącz do grona naszych Darczyńców!

SKOMENTUJ

Nr 248

(42/2013)
8 października 2013

PRZECZYTAJ INNE Z TEGO NUMERU

PRZECZYTAJ INNE Z TEGO NUMERU

KOMENTARZEWAŻNE TEMATY:

TEMATY TYGODNIA

drukuj