Z centrum widać najwięcej
  

KULTURA LIBERALNA > Krótko mówiąc > „Kultura Liberalna” na...

„Kultura Liberalna” na niemiecko-polsko-francuskiej konferencji „Sztuka i edukacja kulturalna w Trójkącie Weimarskim“, Genshagen k. Berlina (13-15 października)

Szanowni Państwo,

w dniach od 13 do 15 października w pięknym Pałacu Genshagen pod Berlinem odbędzie się niemiecko-polsko-francuska konferencja „Sztuka i edukacja kulturalna w Trójkącie Weimarskim“. Jest to spotkanie uczestników międzynarodowej wymiany młodzieży, specjalistów, artystów, naukowców, pedagogów, ludzi sztuki i kultury oraz dziennikarzy z Niemiec, Francji i Polski.

We wtorek, 15 października gościem panelu pt. „Wymiana kulturalna w Trójkącie Weimarskim: Dziennikarskie komentarze i kontrowersje” będzie redaktor „Kultury Liberalnej” Piotr Kieżun. W trakcie dyskusji dziennikarze z Niemiec, Polski oraz Francji będą odpowiadać na pytania, jak powstaje i rozwija się zainteresowanie kulturą sąsiedzkiego kraju? Jaką rolę odgrywają w tym procesie media, jaka spoczywa na nich odpowiedzialność i jakie wyzwania powinny podejmować?

Konferencja jest zorganizowana przez Federalne Stowarzyszenie Kształcenia Kulturalnego Młodzieży oraz Fundację Genshagen  przy wsparciu Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej.

Redakcja

...czy możemy prosić Cię o chwilę uwagi? Rzetelne dziennikarstwo wykonywane z pasją potrzebuje dziś wsparcia.

Dzięki pomocy Darczyńców możemy:

  • pracować nad tygodnikiem i codziennymi komentarzami, nie rezygnując z ich jakości,
  • wypełniać misję naszej Fundacji i wprowadzać do debaty publicznej nowe sposoby rozumienia świata,
  • planować naszą pracę w perspektywie kilkudziesięciu miesięcy.

Dlatego prosimy Cię serdecznie:

SKOMENTUJ

Nr 248

(42/2013)
8 października 2013

PRZECZYTAJ INNE Z TEGO NUMERU

PRZECZYTAJ INNE Z TEGO NUMERU

PRZECZYTAJ INNE Z DZIAŁU

KOMENTARZEWAŻNE TEMATY:

TEMATY TYGODNIA

drukuj