Kultura Liberalna solidarnie z Ukrainą

KULTURA LIBERALNA > Podcast ekonomiczny Joanny...

Podcast ekonomiczny Joanny Tyrowicz i Marcina Bojanowskiego w Kulturze Liberalnej

Redakcja ,,Kultury Liberalnej" i Ośrodek Badawczy GRAPE

Już od niedzieli 12 marca zapraszamy do słuchania podkastu „Tłoczone z danych | Podcast GRAPE”, który co dwa tygodnie będzie pojawiał się gościnnie na wszystkich kanałach Podcastu Kultury Liberalnej.

Gospodarzami są Joanna Tyrowicz i Marcin Bojanowski z ośrodka badawczego GRAPE, którzy wraz z zaproszonymi gośćmi i gościniami – najlepszymi polskimi ekonomistami i ekonomistkami – będą dyskutować o ekonomii w sposób przystępny i oparty na danych.

W najbliższych odcinkach porozmawiają m.in. o tym, czy urlop ojcowski obniża pensje mężczyzn i pozbawia ich awansów, czy kobiety rzeczywiście pomagają innym kobietom w karierze, a także o tym, kim był kapitan Nemo i co ma wspólnego z polską prywatyzacją?

Skoro tu jesteś...

...mamy do Ciebie małą prośbę. Żyjemy w dobie poważnych zagrożeń dla pluralizmu polskich mediów. W Kulturze Liberalnej jesteśmy przekonani, że każdy zasługuje na bezpłatny dostęp do najwyższej jakości dziennikarstwa

Każdy i każda z nas ma prawo do dobrych mediów. Warto na nie wydać nawet drobną kwotę. Nawet jeśli przeznaczysz na naszą działalność 10 złotych miesięcznie, to jeśli podobnie zrobią inni, wspólnie zapewnimy działanie portalowi, który broni wolności, praworządności i różnorodności.

Prosimy Cię, abyś tworzył lub tworzyła Kulturę Liberalną z nami. Dołącz do grona naszych Darczyńców!

SKOMENTUJ

Nr 739

(10/2023)
10 marca 2023

PRZECZYTAJ INNE Z TEGO NUMERU

KOMENTARZEWAŻNE TEMATY:

TEMATY TYGODNIA

drukuj