Kultura Liberalna solidarnie z Ukrainą

KULTURA LIBERALNA > Felietony > Minister Kierwiński przemawia...

Minister Kierwiński przemawia do strażaków. Sędzia Szmydt ucieka na Białoruś [Kuisz kontra Terlikowski]

Jarosław Kuisz, Tomasz Terlikowski

Strażacy wysłuchali wystąpienia, podczas którego minister rządu Tuska brzmiał jak nietrzeźwy. Czy minister Kierwiński rzeczywiście był pod wpływem alkoholu? Czy możemy ufać wynikowi, który rzekomo wskazał alkomat, którym został zbadany polityk KO? Czy wydarzenie może mieć wpływ na wybory do europarlamentu 2024, w których startuje obecny minister? Niedługo po aferze z Kierwińskim wybuchła kolejna — rosyjska agencja TASS wydała oświadczenie, że polski sędzia poprosił o „azyl polityczny” na Białorusi. Na rozmowę zapraszają Tomasz Terlikowski i Jarosław Kuisz.

Skoro tu jesteś...

...mamy do Ciebie małą prośbę. Żyjemy w dobie poważnych zagrożeń dla pluralizmu polskich mediów. W Kulturze Liberalnej jesteśmy przekonani, że każdy zasługuje na bezpłatny dostęp do najwyższej jakości dziennikarstwa

Każdy i każda z nas ma prawo do dobrych mediów. Warto na nie wydać nawet drobną kwotę. Nawet jeśli przeznaczysz na naszą działalność 10 złotych miesięcznie, to jeśli podobnie zrobią inni, wspólnie zapewnimy działanie portalowi, który broni wolności, praworządności i różnorodności.

Prosimy Cię, abyś tworzył lub tworzyła Kulturę Liberalną z nami. Dołącz do grona naszych Darczyńców!

SKOMENTUJ

Nr 800

(19/2024)
10 maja 2024

PRZECZYTAJ INNE Z TEGO NUMERU

KOMENTARZEWAŻNE TEMATY:

TEMATY TYGODNIA

drukuj