Kultura Liberalna solidarnie z Ukrainą

KULTURA LIBERALNA > Wolność w burzliwych...

Wolność w burzliwych czasach: pandemia, liberalizm i przyszłość

Warszawskie Forum Europejskie to seria debat o miejscu Polski w Europie. Centralnym punktem forum jest konferencja on-line „Wolność w burzliwych czasach: pandemia, liberalizm i przyszłość”.

Do rozmowy o kształcie integracji europejskiej, wolności i liberalizmie w dobie pandemii zaprosiliśmy publicystów i naukowców z najlepszych międzynarodowych ośrodków. Zachęcamy publiczność do aktywnego udziału w otwartej dyskusji.

Debata dostępna w wersjach polskiej i angielskiej, a także w wersji dla niesłyszących, na oficjalnej stronie wydarzenia.

Skoro tu jesteś...

...mamy do Ciebie małą prośbę. Żyjemy w dobie poważnych zagrożeń dla pluralizmu polskich mediów. W Kulturze Liberalnej jesteśmy przekonani, że każdy zasługuje na bezpłatny dostęp do najwyższej jakości dziennikarstwa

Każdy i każda z nas ma prawo do dobrych mediów. Warto na nie wydać nawet drobną kwotę. Nawet jeśli przeznaczysz na naszą działalność 10 złotych miesięcznie, to jeśli podobnie zrobią inni, wspólnie zapewnimy działanie portalowi, który broni wolności, praworządności i różnorodności.

Prosimy Cię, abyś tworzył lub tworzyła Kulturę Liberalną z nami. Dołącz do grona naszych Darczyńców!

SKOMENTUJ
(45/2020)
20 października 2020

KOMENTARZE