close
 
close
Kultura Liberalna solidarnie z Ukrainą

KULTURA LIBERALNA > Felietony > [Bodziony w piątek]...

[Bodziony w piątek] Na jaki kompromis zgodzi się Ukraina?

Jakub Bodziony i Michał Potocki

W ostatnich dniach Ukraińcy z jednej strony cieszyli się z wycofania rosyjskich wojsk spod Kijowa, z drugiej – odkrywali kolejne dowody zbrodni wojennych, których Rosjanie dokonywali na okupowanych terenach. Jak wygląda codzienność i polityka w państwie, w którym toczy się wojna? Czy prezydent Zełenski jest bohaterem wszystkich Ukraińców? Na jakie ustępstwa zgodzą się Ukraińcy przekonani o zwycięstwie na polu bitwy? O tym Jakub Bodziony rozmawia z Michałem Potockim, szefem działu opinii w „Dzienniku Gazecie Prawnej”, współpracownikiem Nowej Europy Wschodniej.

Skoro tu jesteś...

...mamy do Ciebie małą prośbę. Żyjemy w dobie poważnych zagrożeń dla pluralizmu polskich mediów. W Kulturze Liberalnej jesteśmy przekonani, że każdy zasługuje na bezpłatny dostęp do najwyższej jakości dziennikarstwa

Każdy i każda z nas ma prawo do dobrych mediów. Warto na nie wydać nawet drobną kwotę. Nawet jeśli przeznaczysz na naszą działalność 10 złotych miesięcznie, to jeśli podobnie zrobią inni, wspólnie zapewnimy działanie portalowi, który broni wolności, praworządności i różnorodności.

Prosimy Cię, abyś tworzył lub tworzyła Kulturę Liberalną z nami. Dołącz do grona naszych Darczyńców!

SKOMENTUJ

Nr 691

(14/2022)
8 kwietnia 2022

PRZECZYTAJ INNE Z TEGO NUMERU

KOMENTARZEWAŻNE TEMATY:

TEMATY TYGODNIA

drukuj