Kultura Liberalna solidarnie z Ukrainą

KULTURA LIBERALNA > Felietony > Łona: TAXI, wywiad...

Łona: TAXI, wywiad - nowa płyta, nowy rząd. Czego raper oczekuje od polityków?

Łona, Jakub Bodziony

Łona: TAXI, wywiad - nowa płyta, nowy rząd. Czego raper oczekuje od polityków? Dzisiaj naszym gościem jest Adam Zieliński, czyli Łona, który niedawno wydał znakomitą płytę TAXI, na której pojawia się Pan Darek, oraz słynny kocyk. Rozmawiamy też o starszych utworach, których autorem jest Łona: Rozmowa z Bogiem, Miej wątpliwość, czy Nie słuchać przed 2050. Oprócz dyskusji o taksówkarzach, tematami tej rozmowy są: Polska, praworządność, polityka, PiS, PO, Jarosław Kaczyński, wybory 2023 i ich konsekwencje. Czy Łona w tych tematach pozostał optymistą? Na wywiad zaprasza Jakub Bodziony, Kultura Liberalna

Na kogo warto zagłosować ...

... w najbliższych wyborach do europarlamentu? Żyjemy w dobie baniek medialnych i polaryzacji debaty publicznej. Zbliżające się wybory do parlamentu europejskiego są kluczowe dla przyszłości Polski i Europy, a prowadzona przez przeciwne strony polityczne kampania często odbiega od kluczowych dla wyborców tematów związanych z bezpieczeństwem, infrastrukturą krytyczną, solidarnością społeczną i zmianami klimatycznymi.

Każdy i każda z nas ma prawo do obiektywnych mediów i rzetelnych informacji, pozwalających podjąć odpowiedzialną decyzję wyborczą. Rzeczowe analizy pomagające nam wszystkim decydować o swoich prawach i obowiązkach warto wesprzeć nawet drobną kwotą. Choć nie pobieramy opłat za teksty, nasza praca ma swoją wartość. Nawet 50 złotych miesięcznie pozwala nam stale docierać do nowych osób poszukujących refleksyjnego, niezależnego dziennikarstwa. Wspólnie z naszymi Darczyńcami i Patronami zapewniamy działanie portalowi, który broni wolności, praworządności i różnorodności.

Prosimy Cię, abyś tworzył lub tworzyła Kulturę Liberalną z nami. Dołącz do grona naszych Darczyńców!

SKOMENTUJ

Nr 781

(52/2023)
26 grudnia 2023

PRZECZYTAJ INNE Z TEGO NUMERU

KOMENTARZEWAŻNE TEMATY:

TEMATY TYGODNIA

drukuj