0000398695
close
W walce o demokrację nie robimy sobie przerw! Przekaż 1,5% na Fundację Kultura Liberalna WSPIERAM
close
Kultura Liberalna solidarnie z Ukrainą

PRZEKAŻ
1,5%
PODATKU
close

W walce o demokrację

nie robimy sobie przerw!

Przekaż 1,5% na Fundację
Kultura Liberalna

Przekaż 1,5%
na Fundację Kultura Liberalna
forward
close

KULTURA LIBERALNA > Słysząc > Mikrofon krasomówcy. Telemarketer

Mikrofon krasomówcy. Telemarketer

Jacek Bienias

INDYJSKI KOSZ WIKLINOWY DLA WĘŻA. Tym razem przygotowaliśmy dla państwa coś naprawdę niezwykłego. Prosto z Indii, prosto z wikliny kosz dla waszego węża. W tym oto koszu wasz wąż będzie się czuł o wiele lepiej niż w kieszeni, w której go dotychczas trzymaliście. Jednocześnie otoczenie będzie dla Państwa znacznie przychylniejsze, jeżeli umieścicie węża w koszu, a nie w kieszeni. Dla pierwszych 10 osób, które teraz zamówią nasz rewelacyjny kosz wiklinowy dla węża za jedyne 1999 złotych, przygotowaliśmy także specjalne kamizelki dla węży i zestaw wypoczynkowy Grzechotnik.

MIKROFON KRASOMÓWCY. A teraz oferta naprawdę specjalna. Niezwykły, supernowoczesny cyfrowy mikrofon, który zniesie każdą bzdurę, a każdy bełkot zamieni w kwiecistą mowę. Teraz za jedyne 99 złotych. Jeżeli zamówisz mikrofon krasomówcy teraz otrzymasz dodatkowo gratis cyfrowy bełkotomierz o dziesięciostopniowej skali bredni.

Skoro tu jesteś...

...mamy do Ciebie małą prośbę. Żyjemy w dobie poważnych zagrożeń dla pluralizmu polskich mediów. W Kulturze Liberalnej jesteśmy przekonani, że każdy zasługuje na bezpłatny dostęp do najwyższej jakości dziennikarstwa

Każdy i każda z nas ma prawo do dobrych mediów. Warto na nie wydać nawet drobną kwotę. Nawet jeśli przeznaczysz na naszą działalność 10 złotych miesięcznie, to jeśli podobnie zrobią inni, wspólnie zapewnimy działanie portalowi, który broni wolności, praworządności i różnorodności.

Prosimy Cię, abyś tworzył lub tworzyła Kulturę Liberalną z nami. Dołącz do grona naszych Darczyńców!

SKOMENTUJ

Nr 17

(17/2009)
11 maja 2009

PRZECZYTAJ INNE Z TEGO NUMERU

KOMENTARZEWAŻNE TEMATY:

TEMATY TYGODNIA

drukuj