Kultura Liberalna solidarnie z Ukrainą

KULTURA LIBERALNA > Komentarz nadzwyczajny > Zaproszenie na wieczór...

Zaproszenie na wieczór wspomnień o prof. Krzysztofie Michalskim

Redakcja „Kultury Liberalnej”

Szanowni Państwo,

11 lutego minął dokładnie rok od śmierci profesora Krzysztofa Michalskiego, wybitnego filozofa, wieloletniego dyrektora wiedeńskiego Instytutu Nauk o Człowieku.

Z tej smutnej okazji zapraszamy Państwa na wieczór wspomnień i dyskusję o profesorze Michalskim, która odbędzie się 25.02.2014, o godz. 18.00, w Fundacji im. Stefana Batorego, na ul. Sapieżyńskiej 10a, w sali im. J. Turowicza.

zaproszenieEseje9

„Kultura Liberalna” objęła również patronatem książkę profesora „Eseje o Bogu i śmierci” wydawnictwa KURHAUS Publishing.

Przypominamy także trzy krótkie wspomnienia o profesorze Michalskim, które opublikowaliśmy po otrzymaniu wiadomości o jego śmierci. Znajdą je Państwo pod poniższym odnośnikiem:

https://kulturaliberalna.pl/2013/02/19/shoretaylorwigura-wspomnienie-o-krzysztofie-michalskim/

Redakcja „Kultury Liberalnej”

 

 

Skoro tu jesteś...

...mamy do Ciebie małą prośbę. Żyjemy w dobie poważnych zagrożeń dla pluralizmu polskich mediów. W Kulturze Liberalnej jesteśmy przekonani, że każdy zasługuje na bezpłatny dostęp do najwyższej jakości dziennikarstwa

Każdy i każda z nas ma prawo do dobrych mediów. Warto na nie wydać nawet drobną kwotę. Nawet jeśli przeznaczysz na naszą działalność 10 złotych miesięcznie, to jeśli podobnie zrobią inni, wspólnie zapewnimy działanie portalowi, który broni wolności, praworządności i różnorodności.

Prosimy Cię, abyś tworzył lub tworzyła Kulturę Liberalną z nami. Dołącz do grona naszych Darczyńców!

SKOMENTUJ

Nr 267

(7/2014)
11 lutego 2014

PRZECZYTAJ INNE Z TEGO NUMERU

PRZECZYTAJ INNE Z TEGO NUMERU

KOMENTARZEWAŻNE TEMATY:

TEMATY TYGODNIA

drukuj