close
 
close
Kultura Liberalna solidarnie z Ukrainą

KULTURA LIBERALNA > Temat tygodnia > Dlaczego Rosjanie popierają...

Dlaczego Rosjanie popierają wojnę? – wideopodkasty KL

Jarosław Kuisz, Karolina Wigura, Jakub Bodziony, Katarzyna Kasia, Filip Rudnik, Jan Kasia

Sytuację w Ukrainie omawiamy na bieżąco w wideopodkastach „Kultury Liberalnej”. Zapraszamy do słuchania, oglądania i subskrybowania nas na Państwa ulubionych platformach.

W programie „Bodziony w piątek”, Filip Rudnik, specjalista do spraw wschodnich i członek redakcji „Kultury Liberalnej”, opowiada o tym, dlaczego prawie trzy czwarte Rosjan popierają wojnę w Ukrainie. W „Widoku z K2” Katarzyna Kasia i Karolina Wigura rozmawiają z Janem Kasią, reportem, którym opowiada o swoim pobycie na polsko-ukraińskiej granicy. Natomiast Jarosław Kuisz wspólnie z Jakubem Bodzionym pytają o symboliczne i polityczne znaczenie wizyty trzech premierów w Kijowie i odpowiadają na Państwa pytania. 

 

Dlaczego Rosjanie popierają wojnę? [Filip Rudnik]

 

2 miliony uchodźców z Ukrainy w Polsce [Jan Kasia]

 

Kijowska wyprawa premierów – szaleństwo czy odwaga? [Kuisz i Bodziony]

Skoro tu jesteś...

...mamy do Ciebie małą prośbę. Żyjemy w dobie poważnych zagrożeń dla pluralizmu polskich mediów. W Kulturze Liberalnej jesteśmy przekonani, że każdy zasługuje na bezpłatny dostęp do najwyższej jakości dziennikarstwa

Każdy i każda z nas ma prawo do dobrych mediów. Warto na nie wydać nawet drobną kwotę. Nawet jeśli przeznaczysz na naszą działalność 10 złotych miesięcznie, to jeśli podobnie zrobią inni, wspólnie zapewnimy działanie portalowi, który broni wolności, praworządności i różnorodności.

Prosimy Cię, abyś tworzył lub tworzyła Kulturę Liberalną z nami. Dołącz do grona naszych Darczyńców!

SKOMENTUJ

Nr 689

(12/2022)
22 marca 2022

PRZECZYTAJ INNE Z TEGO NUMERU

KOMENTARZEWAŻNE TEMATY:

TEMATY TYGODNIA

drukuj