Kultura Liberalna solidarnie z Ukrainą

KULTURA LIBERALNA > Komentarz nadzwyczajny > Dlaczego Ukraina przegrywa?...

Dlaczego Ukraina przegrywa? [PODCAST]

Jakub Bodziony, Marek Meissner i Maciej Korowaj

Ukraina przegrywa wojnę, a może właściwie już ją przegrała? Kto może wygrać w potencjalnej konfrontacji NATO–Rosja? Zapraszamy na specjalny raport z wojny na Ukrainie. Naszymi gośćmi są Marek Meissner i ppłk rez. Maciej Korowaj. W kwietniu 2024 sytuacja Ukrainy, szczególnie na froncie, zdaje się pogarszać z dnia na dzień. Amunicja i broń coraz rzadziej docierają na Ukrainę, tymczasem planowana jest kolejna rosyjska ofensywa, a infrastruktura krytyczna Ukrainy odbiera kolejne ciosy, czego przykładam niedawny atak na elektrownie i zakłady remontu uzbrojenia. Za naszą wschodnią granicą trwa mobilizacja – czy to powstrzyma Rosję, skoro Zachód jest ślepy na zagrożenia z jej strony, NATO nie jest gotowe na wojnę, a po ewentualnej wygranej Donalda Trumpa w wyborach USA może wyjść z NATO? Czy zapowiada się, że Rosja wygra tę wojnę? A jeśli tak, to czy zagrożony jest również nasz kraj i czy Ameryka obroni Polskę? Zapraszamy do oglądania tej i innych rozmów na naszym kanale YouTube - co tydzień najnowsze odcinki, Jakub Bodziony - Kultura Liberalna!

Skoro tu jesteś...

...mamy do Ciebie małą prośbę. Żyjemy w dobie poważnych zagrożeń dla pluralizmu polskich mediów. W Kulturze Liberalnej jesteśmy przekonani, że każdy zasługuje na bezpłatny dostęp do najwyższej jakości dziennikarstwa

Każdy i każda z nas ma prawo do dobrych mediów. Warto na nie wydać nawet drobną kwotę. Nawet jeśli przeznaczysz na naszą działalność 10 złotych miesięcznie, to jeśli podobnie zrobią inni, wspólnie zapewnimy działanie portalowi, który broni wolności, praworządności i różnorodności.

Prosimy Cię, abyś tworzył lub tworzyła Kulturę Liberalną z nami. Dołącz do grona naszych Darczyńców!

SKOMENTUJ

Nr 797

(16/2024)
22 kwietnia 2024

PRZECZYTAJ INNE Z TEGO NUMERU

PRZECZYTAJ INNE Z TEGO NUMERU

KOMENTARZEWAŻNE TEMATY:

TEMATY TYGODNIA

drukuj