Z centrum widać najwięcej
  

KULTURA LIBERALNA > Bez kategorii > Rzeczpospolita aferalna. 25...

Rzeczpospolita aferalna. 25 lat polskiej korupcji

Redakcja Kultury Liberalnej

"Kultura Liberalna" oraz Centrum Cyfrowe - Projekt: Polska zapraszają na debatę na temat polskich afer korupcyjnych.

25 lat korupcji w III RP podsumowywać będą: Grażyna Kopińska z Fundacji im. Stefana Batorego, Azrael Kubacki – bloger polityczny, stały współpracownik „Kultury Liberalnej”, dziennikarz śledczy Michał MajewskiJulia Pitera z Platformy Obywatelskiej oraz Małgorzata Werner – twórczyni serwisu PolskieAfery.pl. Spotkanie poprowadzi Rafał Woś.

16 czerwca (poniedziałek) godz. 19.00 w redakcji „Kultury Liberalnej” – Poddasze Kultury ul. Chmielna 15/9. Wstęp wolny, zapraszamy!

 

Rzeczpospolita aferalna

...czy możemy zatrzymać Cię na chwilę? Skoro jesteś tu z nami, mamy do Ciebie ważną prośbę.

„Kultura Liberalna” jest tygodnikiem wydawanym społecznie, to znaczy istnieje dzięki wsparciu Darczyńców. W każdy wtorek publikujemy pełnowymiarowe wydanie magazynu, wydajemy książki, organizujemy wydarzenia publiczne.

Dajemy głos ludziom rozmaitych profesji i środowisk, którzy mają do powiedzenia coś ważnego i ciekawego - niezależnie od potrzeb reklamodawców i komercyjnych wymogów. Wierzymy w pluralistyczną demokrację i rozmawiamy także z tymi, z którymi się nie zgadzamy. Bez „KL” w naszym kraju byłoby smutniej!

Przed nami kolejne cele. Aby działać stabilnie i zachować pełną niezależność, musimy znacznie poszerzyć grono osób, które wspierają nas bezpośrednimi, comiesięcznymi wpłatami. Dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą, abyś dołączył lub dołączyła do grona naszych comiesięcznych Darczyńców. Zajmie to tylko minutę!

SKOMENTUJ

Nr 283

(23/2014)
11 czerwca 2014

PRZECZYTAJ INNE Z TEGO NUMERU

PRZECZYTAJ INNE Z TEGO NUMERU

PRZECZYTAJ INNE Z DZIAŁU

KOMENTARZEWAŻNE TEMATY:

TEMATY TYGODNIA

drukuj